TOP 5 powerbanków do telefonu – ranking

W dobie rozwoju technologii, jednym z nieocenionych wynalazków jest powerbank do telefonu. Urządzenie jest przenośnym akumulatorem, dzięki któremu można naładować różne gadżety elektroniczne, jak telefon, tablet czy słuchawki bezprzewodowe. Szczególnie przydaje się podczas pobytu poza domem, gdzie nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych, do których można by podłączyć ładowarkę. Jeśli czeka Cię zakup, a nie wiesz, jaki model wybrać przeczytaj ranking powerbanków, który z pewnością pomoże Ci podjąć decyzję.

Powerbank do telefonu – ranking

Przed zakupem powerbanku sprawdź jego najważniejsze parametry, jak pojemność – określona symbolem mAh oraz moc i natężenie prądu. To właśnie te dwie cechy w dużej mierze określają jego jakość i funkcjonalność.

Power bank Disney Minnie Mouse

Power bank Disney Minnie Mouse 5000 mAh z lusterkiem - różowe złoto

Zestawienie otwiera uroczy powerbank bezprzewodowy w kształcie Myszki Minnie. Idealnie sprawdzi się dla najmłodszych posiadaczy telefonów komórkowych. Niewielkie gabaryty sprawiają, że spokojnie zmieści się w plecaku lub torbie dziecka. Jego pojemność wynosi 5000 mAh, co zapewni efektywne ładowanie elektroniki.

Power bank 20000 mAh – Remax RPP-102

Power bank 20000 mAh - Remax RPP-102 z 4 x USB - białyKolejne miejsce zajmuje niedrogi, ale dobry powerbank marki Remax. Jego zaskakująca pojemność aż 20000 mAh pozwala ładować telefon nawet kilkukrotnie, co przydaje się na weekendowych wycieczkach za miasto. Urządzenie Remax cechuje wysoka jakość wykonania oraz ciekawy design. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia czterech kabli jednocześnie, dzięki dużej ilości dostępnych portów USB.

Power bank 10000 mAh – Baseus PPALL-M3601

Power bank 10000 mAh - Baseus PPALL-M3601 z 2x USB i ładowaniem indukcyjnym - czarnyTrzecie miejsce w rankingu najlepszych powerbanków zajmuje urządzenie Baseus. To wysokiej klasy sprzęt indukcyjny, którego pojemność sięga 10000mAh. Jego ciekawą funkcją jest wbudowana technologia szybkiego ładowania o nazwie Quick Charge, która zapewnia maksymalną prędkość przepływu mocy.

Power bank 7000 mAh – Puridea S5

Power bank 7000 mAh - Puridea S5 z dwoma gniazdami USB - różowyNa wysokim, drugim miejscu uplasowało się urządzenie Puridea, które występuje w kobiecym, różowym odcieniu. Niewielki rozmiar powerbanku sprawia, że zawsze znajdzie miejsce w torebce. Jego pojemność 7000mAh pozwala na efektywne i szybkie ładowanie. Jego zaletą są dwa gniazda USB, które mogą być wykorzystywane jednocześnie. Ponadto posiada oprogramowanie, które zapobiega przegrzewaniu się podczas pracy.

Power bank 20000 mAh – Huawei CP22QC

Power bank 20000 mAh - Huawei CP22QC 18W z Quick Charge - białyLiderem naszego zestawienia jest ultranowoczesne urządzenie marki Huawei. Wykonany jest z litowo-polimerowego surowca, który zapewnia mu doskonałą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Posiada dwa wbudowane porty USB oraz dodatkowo jedno wejście USB typu C. Umożliwia szybkie ładowanie, a moc przepływu prądu wynosi aż 18W. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa użytkowania posiada trzy różne instalacje zabezpieczające: przed zbyt wysokim prądem, przeciw przegrzewaniu oraz na działanie wysokich temperatur.