TOP 5 uchwytów do telefonu – ranking

Coraz więcej kierowców nie wyobraża sobie ich braku w samochodzie. Są nie tylko ułatwieniem, ale również efektowną ozdobą w naszym aucie. Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego uchwytu do telefonu lub zastanawiasz się nad jego zmianą, to poniższe zestawienie pozwoli Ci podjąć odpowiednią decyzję. Przedstawiamy ranking uchwytów do telefonu, które ułatwią Ci nie tylko jazdę samochodem, ale również codzienne użytkowanie Twojego sprzętu. Sprawdź, które uchwyty do telefonu są dla Ciebie odpowiednie!

Uchwyt na palec Mercury Ring

Uchwyt na palec Mercury Ring - srebrny

To wielofunkcyjny i uniwersalny uchwyt do telefonu typu holder. Jest funkcjonalnym i modnym dodatkiem do telefonu, dzięki któremu podkreślimy jego charakter. Można go zaaplikować bezpośrednio na urządzenie, jak i na etui. Jest to produkt bardzo wytrzymały, ponieważ akcesoria od renomowanego producenta, jakim jest Mercury Goospery są wykonane z najlepszej jakości materiałów – PC, TPU i ZN. Uniwersalny uchwyt do telefonu składa się z podstawy naklejanej na etui bądź bezpośrednio na sprzęt oraz ruchomego pierścienia, którego kąt nachylenia można dopasować do swoich potrzeb.

 

 

Magnetyczny uchwyt samochodowy Baseus Small Ears Series

Magnetyczny uchwyt samochodowy Baseus Small Ears Series - czarnyTo uniwersalny i magnetyczny uchwyt do telefonu, który sprawdzi się w Twoim samochodzie czy domu. Jest to produkt bardzo stabilny, posiadający ruchomą główkę 360 stopni, która pozwoli na korzystanie z niego w sposób wygodny i bezpieczny. Wewnątrz urządzenia znajdują się aż 4 silne magnesy, co ułatwia stabilne przymocowanie akcesoria. Mocowanie produktu jest możliwe jedynie na płaskiej i oczyszczonej powierzchni. Do magnetycznego uchwytu do telefonu dołączone są specjalne krążki, które należy nakleić na plecki lub włożyć pomiędzy smartfon i etui.

 

 

Uchwyt samochodowy Blue Star Oval 27

Uchwyt samochodowy Blue Star Oval 27 - czarnyOval 27 to elastyczny uchwyt do telefonu lub nawigacji, który rewelacyjne sprawdzi się w samochodzie, ale i nie tylko. Wyprodukowany został z lekkiego i odpornego  na zniszczenia tworzywa sztucznego, co sprawia, że korzystanie z niego będzie bezpieczne i komfortowe. Uchwyt do telefonu posiada wcięcie, które umożliwia podłączenie smartfona czy nawigacji do ładowarki oraz dodatkowych elementów mocujących na kratkę nawiewu. Produkt posiada mocną przyssawkę bez kleju, która nie pozostawia trudnych do zmycia plam na szybie.

 

 

Uchwyt samochodowy Baseus Heukji z ładowarką QI i ramieniem

Uchwyt samochodowy Baseus Heukji z ładowarką QI i ramieniem - czarnyTo uchwyt do telefonu na statyw, opierający się na giętkim ramieniu, którego długość to aż 17 cm. Zawiera również bezprzewodową ładowarkę indukcyjną. Urządzenie dostosowane jest do montażu na desce rozdzielczej. Obsługa Baseus Heukji jest prosta, ponieważ za sprawą automatycznie zaciskających się szczęk możemy dostosować smartfon czy nawigację do naszych potrzeb. Mocny chwyt oraz trójkątna konstrukcja zapewniają bezpieczeństwo urządzenia, nie musimy obawiać się, że spadnie ono w trakcie jazdy.

 

 

Elektryczny uchwyt samochodowy Baseus Smart Vehicle z ładowarką QI i czujnikiem podczerwieni

Elektryczny uchwyt samochodowy Baseus Smart Vehicle z ładowarką QI i czujnikiem podczerwieni - czarnyW naszym rankingu na uchwyt do telefonu zajmuje on pierwsze miejsce. Dzięki elektrycznie zamykanym szczękom i bezprzewodowej ładowarce QI doskonale sprawdzi się w każdych warunkach jazdy, gwarantując wygodę i bezpieczeństwo kierowcy. Akcesorium wyposażono również w czujnik podczerwieni, który wykrywa zbliżający się do jego powierzchni smartfon. Elastyczny uchwyt do telefonu możemy obracać o 360 stopni i dostosować optymalny dla nas kąt widzenia. Dostępnych jest 10 poziomów zabezpieczeń, które chronią Twoje urządzenie między innymi przed krótkimi spięciami, przeładowaniem, przegrzaniem oraz polem magnetycznym. Nie musisz się już martwić o uszkodzenie Twojego smartfona czy jego baterii.